WIZYTA W GROCIE SOLNEJ

5 i 6 marca klasy 1a i 1b odwiedziły Hotel Sanvit, a w nim Grotę Solną, która jest najnowszą, oryginalną metodą zastosowania soli morskiej w celach leczniczych. Grota Solna przyczynia się do uzupełniania niedoborów mikroelementów, a przede wszystkim skutecznie wspomaga leczenie niektórych dolegliwości. Dzieci, podzielone na grupy uczestniczyły w seansach, w czasie których wygodnie leżały na leżakach, a także bawiły się  w  solnym piasku. Była to ciekawa wyprawa.

W drodze powrotnej do szkoły dzieci bacznie obserwowały zmiany jakie zaszły w przyrodzie wraz ze zbliżającą się wiosną. Zauważyły, że wiosna jest tuż, tuż!

tekst: Małgorzata Czaban