PUZZLE HUNT

Dnia 13 września klasa 6b uczestniczyła w niecodziennej lekcji języka angielskiego, mającej formę gry językowej „Puzzle Hunt”. Zajęcia odbyły się na terenie sanockiego skansenu. Przy pięknej letniej pogodzie, uczniowie wyposażeni w mapy  oraz podzieleni na grupy, starali się odnaleźć ukryte zadania z języka angielskiego, następnie wspólnie je rozwiązując. Zwycięzcami zabawy okazał się Jakub Pietrzkiewicz oraz Hubert Skotnicki. Miejsce drugie zdobyły Milena Bonk oraz Nadia Marczak natomiast trzecie Gabriela Drwięga i Kinga Kucharczyk. Podczas gry uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę językową oraz umiejętność orientacji w terenie przy użyciu mapy. Okazało się to świetną, emocjonującą zabawą. Grę przygotowały oraz przeprowadziły nauczycielki języka angielskiego pani Małgorzata Dziuban oraz Agnieszka Kopiec.

tekst: A. K.