ciekawe zajęcia                ROK SZKOLNY 2017/2018

„Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek”

Albert Einstein

Postępując zgodnie z tą regułą, staramy się, aby nauka nie zamykała się tylko w budynku szkolnym. Jesteśmy otwarci na różnorodne formy aktywności pozaszkolnej, dbamy o wszechstronny rozwój naszych wychowanków, szukamy ciągle nowych inspiracji.

MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY

Od wielu lat nasza szkoła ściśle współpracuje m.in. z Młodzieżowym Domem Kultury w Sanoku. Uczniowie klas młodszych biorą udział m.in. w warsztatach plastycznych, zabawach animacyjnointegracyjnych, wernisażach, inscenizacjach, happeningach, programach okolicznościowych. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów, a odbywają się w siedzibie MDK, w naszej szkole, klubie „Górnik”, a także w plenerowej scenerii Skansenu.

O CZYM MARZY TYGRYSEK? JESIENNY PEJZAŻ JESIENNE DRZEWO ... KOTKI Z PAPIEROWYCH ROLEK
LEŚNY LUDEK KREATYWNIE W 3B PRZYGOTOWANIA DO SPEKTAKLU MARTWA NATURA
WARSZTATY W MDK ŚWIĘTA TUZ, TUŻ ... ŚWIĄTECZNE PRACE PIERNIKOWY LUDZIK

WARSZTATY Z RZEŹBY