MAJOWE REKREACJE 2a

Niesłabnącą popularnością wśród uczniów cieszą się wyjścia na ściankę wspinaczkową do Centrum Sportów Ekstremalnych. Z tej namiastki alpinizmu 29 maja skorzystała klasa 2a, zarażona entuzjazmem do wspinaczki przez zuchy z 4 DH. Dla większości drugoklasistów był to pierwszy kontakt z alpinizmem, ale byli też tacy, którzy doskonalili technikę lub wybierali ścianki o wyższym stopniu trudności. Niekwestionowane królowe wspinaczki w 2a to Jagoda i Karolina. Całej klasie należą się słowa uznania za ambicję i cierpliwość oraz wytrwałość w pokonywaniu własnych słabości i ograniczeń. Chętnych do dalszego doskonalenia umiejętności alpinistycznych odsyłamy do CSE przy ulicy Poprzecznej (więcej informacji na stronie Centrum www.cse.sanok.pl ).

tekst: Agnieszka Polańska