WARSZTATY KLASY 4C W "AUTORSKIJ"

Książki są jak towarzystwo,

które człowiek sobie dobiera

Monteskiusz

20 czerwca klasa IV c wybrała się na swoje pierwsze warsztaty do Księgarni Autorskiej.
Z niecierpliwieniem czekali na otwarcie Galerii, co można zauważyć na dodanych zdjęciach ☺ Pani Marzena Wojtanowską opowiedziała o funkcjonowaniu księgarni, nowościach wydawniczych, książkach, które można ze sobą zabrać na wakacje, by w chwilach nudy, brzydkiej pogody zamiast siedzieć przed telewizorem czy też komputerem poczytać i przenieść się w świat nowopoznanego bohatera. Uczniowie z wypiekami na twarzy słuchali wykładu i nie mogli się doczekać samodzielnego zwiedzania „mieszkania” księgarni, by przeczytać koledze fragment swojej ulubionej książki, zobaczyć nowości, tak zwaną „topkę” i pooglądać gadżety znajdujące się w tymże miejscu. Z uśmiechem na ustach wychodzili z księgarni, mijając się z klasą 4b, która czekała na swoje wakacyjne warsztaty z książką.

tekst: Joana Ziarko