PUZZLE HUNT' 2017

15 września uczniowie klasy 6a wzięli udział w zabawie językowej „Puzzle Hunt” (Polowanie na zagadki) na terenie sanockiego Muzeum Budownictwa Ludowego. W ramach rozgrzewki przed pracą z mapą uczniowie odwiedzili Rynek Galicyjski gdzie mieli okazję przypomnieć sobie angielskie nazwy znajdujących się tam budynków i popracować nad uzupełnieniem planu terenu. Po wykonaniu tego zadania 27 uczestników ‘polowania’ pracowało w ośmiu drużynach, najpierw przeszukując teren skansenu w poszukiwaniu ćwiczeń z języka angielskiego, a następnie wspólnie je rozwiązując.

Zwyciężczyniami zabawy (z dużą przewagą punktową nad drużyną numer 2) zostały, Julia Bułdak, Wiktoria Data, Monika Derda i Nikola Maślanka. Dziewczynki wykazały się świetnym opanowaniem materiału z języka angielskiego i orientacją w terenie, ale przede wszystkim umiejętnością zgodnej współpracy.

Opiekę nad dziećmi sprawowały panie Małgorzata Dziuban i Agnieszka Kopiec (organizatorki zabawy) oraz panie Renata Hofbauer i Katarzyna Roszniowska.

M.D.