KREATYWNIE W 3B

To już druga wizyta klasy 3b w Młodzieżowym Domu Kultury w Sanoku, w nowym roku szkolnym.  W trakcie październikowego spotkania trzecioklasiści, zaopatrzeni w talerzyki papierowe i kolorowe liście, wykonali grzyby – muchomory i borowiki, które podziwiać możemy dzisiaj w naszej sali lekcyjnej. Podczas listopadowej wizyty uczniowie przenieśli się do czasów średniowiecznego Sanoka, wysłuchali legendy „O cudownej wodzie z Sanoka” i na jej podstawie stworzyli niesamowite dzieła. Ależ my lubimy spędzać czas w tak kreatywny sposób!

tekst: Paulina Sabat