SPRING PUZZLE HUNT

13 kwietnia 2018r. uczniowie klasy 4d wzięli udział w „Wiosennym polowaniu na zagadki.” Trzyosobowe drużyny, wyposażone w szczegółowe mapy terenu, miały odszukać i rozwiązać ukryte  w otoczeniu szkoły zadania językowe. Czwartoklasiści mogli nie tylko sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, ale także przekonać się, jak ważna w pracy grupowej jest dobra organizacja i zgodna współpraca.

Nauczycielki języka angielskiego, które przygotowały i przeprowadziły zabawę (Malgorzata Dziuban, Anna Polańska, Agnieszka Kopiec i Edyta Michalak) wierzą, że buszowanie po szkolnym podwórku i zmaganie się z różnymi rodzajami ćwiczeń było dla uczniów nie tylko świetną, emocjonującą zabawą, ale i okazją do zdobycia nowych, cennych umiejętności.

Tekst: M.D.