4A W MOBILNYM MUZEUM MULTIMEDIALNYM

Uczniowie klasy 4 a mieli okazję zwiedzać Mobilne Muzeum Multimedialne z okazji Narodowych Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości, które gościło na sanockim rynku. Uczniowie mogli zobaczyć ekspozycję pełną multimediów, nowoczesnych animacji oraz hologramów przedstawiających ważne wydarzenia z historii Polski, ze szczególnym uwględnieniem biografii Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Jana Ignacego Paderewskiego, Wojciecha Korfantego i Wincentego Witosa.

Mogli zobaczyć także pieczęcie z godłem Polski a następnie wykonać samodzielnie odbitki. Jednak największą atrakcją okazała się fotobudka. Zdjęcie z „ojcami niepodległości” będzie na pewno dla każdego pamiątką na całe życie.

tekst: Barbara Rajtar- Wojdyła