WIZYTA W ŚWIETLIKU

1 lutego dziewczynki z klasy 7a oraz Julia Benewiat, Gabrysia Drwięga (6b)  i Sandra Bulczyńska (8a) odwiedziły „Świetlik” – czyli siedzibę Warsztatu Terapii Zajęciowej. Wizyta zaczęła się od przemiłej niespodzianki - pięknego, barwnego i poruszającego przedstawienia, w którym wystąpili podopieczni WTZ. Następnie gospodarze obejrzeli przygotowany przez uczennice naszej szkoły program taneczno-wokalny „Heart Warming Songs” z utworami w języku polskim i angielskim. Po jego zakończeniu dziewczynki zostały obdarowane przez publiczność nie tylko gromkimi brawami, ale i uroczymi pamiątkami w postaci ręcznie wykonanych sówek. Podobnie jak w ubiegłym roku gości oprowadzono także po pracowniach, gdzie dziewczynki mogły podziwać prace wykonane przez podopiecznych „Świetlika.” Przy okazji dowiedziałyśmy się, że nasza wizyta przypadła na bardzo szczególny i ważny dla gospodarzy dzień – II rocznicę istnienia warsztatu.

tekst: Małgorzata Dziuban