SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

7 lutego uczniowie wszystkich klas piątych brali udział w spotkaniu z funkcjonariuszami policji z Komendy Powiatowej w Sanoku na temat „Bezpiecznych ferii” oraz „Cyberprzemocy”. Policjanci zwracali uwagę na bezpieczne zachowanie w czasie ferii zimowych, kontakty z osobami nieznajomymi, sposobach postępowania w sytuacji nagabywania przez obcych ludzi. Drugim tematem była cyberprzemoc, czyli jak zachowywać się w sieci, czego unikać, jak nie łamać prawa – czyli samemu nie stosować przemocy. Uczniowie byli zainteresowani tematem i zadawali sporo pytań.

tekst: Stanisław Sośnicki